Detajet e prones

TRS-0518-967 Shitet dyqan prane diplomat 1 dhe shkolles Vasil Shanto - Tirane

Property ID : TRS-0518-967

Shitje 50,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan prane diplomat 1 dhe shkolles Vasil Shanto
Dyqani ka nje siperfaqe prej 20 m2.
Dyqani ka tualet
Eshte i pershtatshem per zyre,kepucar,berber,parukeri etj.
Cmimi i shitjes 50.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme