Detajet e prones

TRS-0518-969 Shitet apartament 1+1 prane diplomat 1 dhe shkolles Vasil Shanto - Tirane

Property ID : TRS-0518-969

Shitje 70,000 Euro - Apartamente 1+1
50 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 prane diplomat 1 dhe shkolles Vasil Shanto
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ndertim i 2018
Eshte i pajisur me hipoteke
Ka nje siperfaqe prej 50 m2
Apartamenti shitet bosh
Eshte i organizuar ne soxhorno, dhome ndenje,ngrenje,dhome gjumi,tualet,ballkon
Ka parking 13 m2
Cmimi pa parikim 70.000 euro
Cmimi bashke me garazhin 80.000 euro.
Shitet dhe vec vetem garazhi 10.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme