Detajet e prones

TRS-0518-972 Shitet magazine tek rruga Bardhyl - Tirane

Property ID : TRS-0518-972

Shitje 30,000 Euro - Magazine

Shitet magazine tek rruga Bardhyl
Ka nje siperfaqe prej 89 m2
Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri
Ka sistem 3-fazor,eshte me qepen ku mund te futen dhe makina
Cmimi 30.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme