Detajet e prones

TRS-0518-975 Shitet restorant Peshku prane Parkut Kombetar - Tirane

Property ID : TRS-0518-975

  3,000 Euro m2 - Restorant
130 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

-Shitet restorant Peshku prane Parkut Kombetar
Restoranti ka nje siperfaqe prej 90m2 te brendshme,40m2 te shfrytezueshme dhe 200 m lulishte qe mund te krijohen ambiente rekrative
Eshte i arreduar , Totalisht i  kompletuar
Eshte ne gjendje pune ,ka nje xhiro te kenaqshme.
Cmimi 3000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme