Detajet e prones

TRS-0518-976 Shitet lokal si biznes,te rruga 5 Maji - Tirane

Property ID : TRS-0518-976

  280,000 Euro - Bar
150 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

-Shitet lokal si biznes,te rruga 5 Maji
Ka nje siperfaqe  prej 150 m2 dhe 50 m2 verande
Momentalisht ka nje kontrate 5 vjecare me qera
Ka fasade xhami
Eshte i  pajisur me hipoteke, Eshte totalisht i mobiluar, ne  gjendje shum te mire pune.
Biznesi shitet 30.000 euro
Objekti 280.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme