Detajet e prones

TRS-0518-977 Shitet Farmaci ne bulevardin Bajram Curri - Tirane

Property ID : TRS-0518-977

Shitje 200,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet Farmaci ne bulevardin Bajram Curri
Ka nje siperfaqe prej 70 m2.
Eshte i paisur me hipoteke.
Ka dhe nje bodrum ne shrytezim ne gjendje te mire.
I cili ka nje siperfaqe prej 50 m2
Cmimi 200.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme