Detajet e prones

TRS-0518-987 Shitet apartament 4+1 papafingo tek “liqeni i thate” - Tirane

Property ID : TRS-0518-987

Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 3+1
220 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 4+1 papafingo tek “liqeni i thate”
Ka nje siperfaqe prej 220 m2
Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte e pajisur me certifikate
Eshte i organizuar ne :dhome ngrenje,soxhorno e madhe me lartesi 6m , 4 dhoma gjumi,3 tualete, ballkon.
Ka orientim jug-perendim-veri,nje pamje fantastike nga liqeni.
Cmimi 1100 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme