Detajet e prones

TRS-0518-988 Shitet apartament 1+1 tek “liqeni i thate” - Tirane

Property ID : TRS-0518-988

Shitje 65,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 tek “liqeni i thate”
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te 2018.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2
Ka orientim shum te mir pasi shikon nga liqeni dhe ka nje pamje fantastike
Eshte e organizuar ne dhome ndenje,ngrenje,dhome gjumi,tualet ballkon
Cmimi 65.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme