Detajet e prones

TRS-0618-1006 Shitet apartament 1+1 prane ne rrugen qe lidh pazarin e ri me Selvin rruga Sh.Dishnica - Tirane

Property ID : TRS-0618-1006

Shitje 118,000 Euro - Apartamente 1+1
78.25 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 prane ne rrugen qe lidh pazarin e ri me Selvin rruga Sh.Dishnica
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 71.25 m2, bashke me te perbashketat eshte 78.25 m2
Ka nje verande fantastike ne forme l dhe ka nje siperfaqe prej 80 m2
Ndodhet ne katin e 3-te
Ka orientim jug-lindje
Ka tualet me dritare te madhe
Shitet bosh
Eshte shum e pershtatshme si per banim por dhe per zyra.
Shitja behet me cmim reference te zones te percaktuar nga shteti.
Cmimi 118.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme