Detajet e prones

TRS-0618-1008 Shitet dyqan ne rrugen M.Shyri - Tirane

Property ID : TRS-0618-1008

Shitje 105,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan ne rrugen M.Shyri
Ka nje siperfaqe prej 55 m2.
Eshte e pershtatshme per furre buke, qender estetike, zyra, dentist, dhe sherbime te ndryshme,
Ka lartesia 3.8 m,tualet,fasade xhami,qepena.
Mund te ndrohet me apartament dhe me diference lekesh ne varesi te siperfaqes dhe cmimit te zones.
Zona qe mund ta japi me nderim jane: Stadiumi Dinamo, Kopshti Botanik,Liqeni i Thate,rruga Budi
Cmimi 105.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme