Detajet e prones

TRS-0618-1011 Shitet hotel ne qender te Shkodres - Shkoder

Property ID : TRS-0618-1011

Shitje 1,100,000 Euro - Hotel

Shitet hotel ne qender te Shkodres
Ka nje siperfaqe totale prej 900 m2
Ndertese e ndertuar dhe e hipotekuar ne vitin 2004
Eshte e pajisur me certifikate pa asnje problem pronesije.
Eshte e organizuar ne 22 dhoma te mobiluara shum mire te cilat kane nje siperfaqe prej 30 m2 secila
2 salla nen toke te cilat kane nje siperfaqe 55 m2 secila
Ka aktualisht 10 banjo dhe 12 te gatshme per tu instaluar te secila dhome.
Ka oborr me nje siperfaqe prej 250m2 i cili eshte i rrethuar (parking per 8 vetura apo mikrobuza)
E jep me booking , taksat e shtetit i paguan pronari.
Eshte i pajisur me panele diellore,tre fazore,kondicionere inverter.
Cmimi 1.100.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme