Detajet e prones

TRS-0618-1016 Shitet apartament 3+1 te Bulevardi “Gjergj Fishta”. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1016

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 3+1
144 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 te Bulevardi “Gjergj Fishta”.
Ka nje siperfaqe prej 144 m2
Ndodhet ne katin e 13, pallati i vitit 2005,me ashensor
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,soxhorno e madhe,dhome ngrenje,dy tualete,2 ballkone te medha dhe nje i vogel
Ka orientim Jug-Lindje
Cmimi 1300 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme