Detajet e prones

TRS-0618-1021 Shitet apartament 1+1 te rruga e elbasanit perballe “7 xhuxhave” - Tirane

Property ID : TRS-0618-1021

Shitje 1,200 Euro m2 - Apartamente 2+1
90 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 te rruga e elbasanit perballe “7 xhuxhave”
Ka soxhorno te madhe, Vend gatimi dhe ngrenie ne vete dhe dhome gjumi te madhe.
Mund te adoptohet ne 2+1.
Ka nje siperfaqe prej 81 m2 dhe 90 m2 me te perbashketa.
Eshte e paisur me hipoteke
Ndodhet ne katin e 4
Pallat i ri me ashensor
Behet edhe me nderrim me diference lekesh me nje apartament ndertim i vitit 2018 ne zone te mire.
Cmimi 1200 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme