Detajet e prones

TRS-0618-1022 Shitet apartament 1+1 ndodhet ne rrugen e rrugen e Kavajes prane Deliorgjit - Tirane

  • 2
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-0618-1022

  67,000 Euro - Apartamente 1+1
72 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ndodhet ne  rrugen e Kavajes perballe Deliorgjit.
Ka nje siperfaqe prej 72 m2
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri
Eshte me hipoteke
Orientim shum i mire , Jug-lindje
E organizuar me soxhorno, dhome ngrenje , dhome gjumi, tualet , ballkon
Ka vetem 2 kondicionere dhe nje kundabufe
Cmimi i shitjes 67.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme