Detajet e prones

TRS-0618-1024 Apartament 3+1 ne shitje tek Qendra Kristal - Tirane

Property ID : TRS-0618-1024

Apartamente ne shitje 900 Euro /m2 - Apartamente 3+1
171.93 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje tek Qendra Kristal

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
me infrastrukture te rregullt me ambjente shplodhese etj.
Apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 171.93 m2 (dhe pse totalja eshte 193.52)

Eshte i  organizuar ne:
sallon te madh, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, Ballkone dhe korridore. Apartamenti ka  orientim jug-lindje-perendim dhe mund te ndahet  dhe ne nje apartament 1+1(65.21 m2) dhe 2+1(120.12).

Me hipoteke (me 2 certifikata pronesie)
Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme