Detajet e prones

TRS-0618-1026 Apartament 2+1 ne shitje tek Qendra Kristal. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1026

Apartamente ne shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 2+1
106.722 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Qendra Kristal.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
me infrastrukture te rregullt me ambjente shplodhese etj.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120.012 m2
Sipefaqja e apartamentit 106.72 m2
Eshte i organizuar ne soxhorno te madhe , 2 dhoma gjumi , guzhine te vecaur , tualet , balkon , dhe korridore.
Apartamenti ka orientim jug-lindje-perendim .
Me hipoteke
Cmimi 1000 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme