Detajet e prones

TRS-0618-1027 Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Mihal Grameno , prane depos se Ujit. - Tirane

  • 10
  • 11
  • 14
  • 36
  • 37
  • 38
  • 1
  • 3
  • 4

Property ID : TRS-0618-1027

Okazione 220,000 Euro - Vila
302 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Super okazion!!!

Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Mihal Grameno , prane depos se Ujit.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 381.5 per banim, ndertuar ne nje truall me siperfaqe 302 m2.
Siperfaqja totale me dokumenta pronesie me gjithe garazh 395 m2
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 156 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,korridor, soxhorno, dhome gatimi, dhome ndenje me oxhak, tualet
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 153 m2 dhe eshte i organizuar me 2 dhoma gjumi, soxhorno, dhome ngrenje, ndenje , tualet dhe ballkon 17 m2
Kati i trete ka nje siperfaqe prej 175 m2 dhe eshte i organziuar ne 1 soxhorni te madhe 70 m2 , korridor dhe verande 105 m2
Eshte e pajisur me panele diellore dhe kaldaja me sistem ngrohje per te 3 katet
Ka garazh nentokesor 45 m2 ,13 m2 te gjate dhe 2.80 m2 te gjere ,mund te parkohen 3 makina, ka sistem ngrohje-ftohje me nafte.
Ka oborr 144 m2 qe rrotullohet rreth viles.
Ka nje pamje fantastike , orientim lindje -perendim-jug
Mund te jetojne 3 familje , vila ka dy hyrje nje ballore nje anash.
Cmimi i vleresuar nga banka 450.000 euro
Shitet per arsye familjare.
Cmimi okazion 220.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme