Detajet e prones

TRS-0618-1028 Shitet dyqan te Brryli , me pamje nga rruga kryesore. - Tirane

  • WhatsApp Image 2019-09-20 at 12.35.42 PM
  • WhatsApp Image 2019-09-20 at 12.34.53 PM
  • WhatsApp Image 2019-09-20 at 12.35.11 PM
  • WhatsApp Image 2019-09-20 at 12.35.27 PM

Property ID : TRS-0618-1028

Dyqane ne shitje, Okazione 2,100 Euro m2 - Dyqan
140 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan te Brryli , me pamje nga rruga kryesore
Dyqani ka nje siperfaqe prej 140 m2
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte i investuar
Ka 2 dyer dhe 2 veranda njera 60 m2 dhe tjetra 20 m2.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie
Ka qene e leshuar me qera 2100 euro/ muaji
Cmimi i shitjes okazion 2100euro/ m2
Pozicion shum i favorshem per cfare do lloj aktiviteti , supermarket , klinika te ndryshme , magazinim , bar, estetike , call center , zyra , depo farmaceutike  etj 
Shitet per arsye familjare

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme