Detajet e prones

TRS-0618-1029 Shitet apartament 2+1 per zyra tek Brryli - Tirane

Property ID : TRS-0618-1029

Shitje 1,500 Euro m2 - Ambjente biznesi
85 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 per zyra tek brryli
Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2
Me hipoteke
Shitet bosh
Apartamenti sheh nga rruga krysore , dhe ka mundesi per reklame
Eshte e pershtatshme per cfare do lloj biznesi , klinike dentare, zyra etj
Cmimi 1500 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme