Detajet e prones

TRS-0618-1032 Shitet apartament 5 +1 te brryli - Tirane

Property ID : TRS-0618-1032

Apartamente ne shitje 1,100 Euro m2 
400 m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 5 +1 te Brryli
Ka nje siperfaqe prej 400 m2
Eshte gjithe kati i fundit i nje pallati 6- katesh
Ka mundesi ndarje ne dy hyrje
Eshte e organizuar ne soxhorno te madhe 70 m2 , dhome ngrenje , ndenje , 5 dhoma gjumi , 3 tualete , ambjent i vecante per lavatricen , ka verande rreth e rrotull apartamentit.
Pamje fantastike nga gjithe tirana.
Shitet bosh por dhe sic eshte me mobilim (20000 euro vetem mobilimi i soxhornos)
Cmimi 1100 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme