Detajet e prones

TRS-0618-1034 Shitet vile 2 kateshe siper natyres se qete - Tirane

Property ID : TRS-0618-1034

Shitje - Vila
345 m24 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 2 kateshe siper natyres se qete 
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 2250 m2
Siperfaqe e ndertimit ne katin perdhe 240 m2
Siperfaqja totale e ndertimit 345 m2
Vila ka orientim veri-jug-lindje -perendim
Eshte e pajisur me hipoteke
Ndodhet ne mes te qetesise dhe gjelbesimit , me nje pamje fantastike
Vile fantastike , super moderne , me ambjente clodhese , pishine .
Te dy katet te mobiluara luks.
Verande 80 m2
Me oborr ne te cilin ndodhet pishina ,ka dhe parkim per 2 3 makina.
Cmimi i shitjes 2.3 milion 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme