Detajet e prones

TRS-0618-1035 Apartament 2+1 ne shitje prane Grepit te Arte ne Myslym Shyri. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1035

Shitje 1,300 Euro m2 - Apartamente 2+1
72 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Grepit te Arte ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat ekzistues.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2.
Me hipoteke, I parikonstruktuar.
Eshte e organizuar ne guzhine , bodrum , tualet, 2 dhoma gjumi, ballkon perfshin banjen dhe dhomen
Orientim perendim-lindje.
Eshte e pershtatshme per klinike dentare, zyra etj

Cmimi 1300 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme