Detajet e prones

TRS-0618-1039 Shitet restorant ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRS-0618-1039

Shitje 450,000 Euro - Restorant

Shitet restorant ne qender te Tiranes
* Ka nje siperfaqe prej 143 m2
* Ka dhe ambient me lulishte per 4 tovolina.
* Kati i pare i nje pallati , nuk eshte buze rruge kryesore, por ka shume levizje, biznese dhe institucione afer.
* Eshte shume e pershtatshme per:
* Restorant Tradicional, sherbim diliver dhe evente te ndryshme
*Bar lounge
* Furre buke pasticeri
* Ka Aspirim per kuzhine, disa plane pune per kuzhime, nje frigorifer
* Ka 10 m fasad xhami
* Eshte i pershtateshem edhe per:
*Zyra Kompanie
* Call center
* Kiline dhe laborator dentar.
*Klinike dhe laborator mjekesor
*Qender terapie estekie, parukeri *Si dhe cdo lloj prodhimi dhe sherbimi.
*Lokacion i shkelqyer, vend shume i qete dhe komunikim perfekt me qendren e Tiranes dhe degezimet e rrugeve kryesore rreth qendres

Me qera 1380 euro Bruto
Cmimi i shitjes 450.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme