Detajet e prones

TRS-0618-1041 Shitet garsoniere ne golem - Durres

Property ID : TRS-0618-1041

Shitje 16,000 Euro - Garsoniere
30 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet garsoniere ne golem(200 m larg detit )
Ka nje siperfaqe prej 30 m2
Ndodhet ne katin e 4 , te nje pallati 5 katesh
Kompleks i vogel shum cilesor , pamjen e ka nga deti
Eshte me kondicioner
Behet dhe me ndrim dhe me diferenece lekesh.
Cmimi 16.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme