Detajet e prones

TRS-0618-1044 Shitet zyre 46 m2 tek brryli - Tirane

Property ID : TRS-0618-1044

Shitje 1,400 Euro m2 - zyra
46 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet zyre 46 m2 tek brryli 
Ndodhet ne katin e pare
Me hipoteke
Ka lartesi dhe  mund te ndahet ne dy kate
Aktualisht eshte e leshuar me qera 23000 leke/ muaji
Cmimi i shitjes 1400 euro/ m2 

 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme