Detajet e prones

TRS-0618-1057 Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 ne nje komples rezidencial te vitit 2018 ne durres - Durres

Property ID : TRS-0618-1057

Apartamente ne shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1

Shiten apartamente 2+1 dhe 1+1 ne nje komples  rezidencial te vitit 2018 ne durres
Me siperfaqe te ndryshme ,
Ndodhen kati 3 ,4
Kane pamje nga deti , me pishina , punime extra
Eshte bere ingurimi nga kryeminstri dy muaj me pare
Cmimi 1000 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme