Detajet e prones

TRS-0618-1059 Shitet apartament 3+1 prapa shallvareve - Tirane

 • 25
 • 28
 • 2 - Copy
 • 4 - Copy
 • 8 - Copy
 • 9 - Copy
 • 13
 • 16
 • 17
 • 18 - Copy
 • 20
 • 22
 • 23
 • 24 - Copy
 • 12

Property ID : TRS-0618-1059

Shitje 1,900 Euro m2 - Apartamente 3+1
152.3 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 prapa shallvareve 
Kati pare banim
Ka siperfaqe prej 152.3 m2
Ka verande me gjelberim , ambjente shplodhese
Apartamenti eshte trajtuar ne forme vile ku mbreteron qetesia dhe relaksi
Me hipoteke
Eshte i organizuar ne sallon pritjeje me oxhak , soxhorno me aneks gatim ngrenie , 3 dhoma gjumi , korridor, 2 banjo , 2 ballkone
Ka mobilim teper cilesor me dru ,dritaret jane me dopjo alumin , kundra zhurmave , nxehtesise dhe e ftohit , grila persiane , shtruar me parket druri orgjinal , cdo dhome ka kondicionere
Ka dhe garazh me sip.18 m2
E pershtatshme per banim ose zyra , studio ligjore , klinike dentare ose mjekesore
Mund te te perdoret ne te njejten kohe dhe per banim dhe per biznes .
Cmimi i shitjes 1800 euro/ m2
Cmimi i shitjes me mobilje 1900 euro/ m2
Cmimi i shitjes se garazhit 1700 euro/ m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme