Detajet e prones

TRS-0618-1067 Shitet vile 2 kateshe per hostel ne laprak - Tirane

Property ID : TRS-0618-1067

Shitje 280,000 Euro - Vila
387.8 m24 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 2 kateshe per hostel ne laprak
Ka nje siperfaqe trualli prej 387.8 m2
Baza e ndertimit 141,6 m2
Dy kate me siperfaqe 141,6 m2 dhe papafingo
Ka ambjente clodhese me gjelberim
Kati i pare eshte i organziuar ne bar kafe , dy dhoma , korridor , vend pritjeje
Kati i dyte eshte organizuar ne 4 dhoma gjumi , secila me tualet te vecante.
Papafingo eshte e gjitha prej druri
Per vite me radhe eshte dhene me booking me 20 euro nata.
Cmimi 280.000 euro 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme