Detajet e prones

TRS-0618-1074 Shitet apartament 1 +1 tek rruga e elbasanit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • 9
  • 1 - Copy
  • 2 - Copy

Property ID : TRS-0618-1074

Shitje 57,500 Euro euro - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1 +1 tek rruga e elbasanit 
Ka siperfaqe prej 55.6 m2 me hipoteke + nje paradhome 9 m2
Ka siperfaqe totasle prej 60 m2
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues
Eshte i organizuar ne paradhome ,korridor, dhome gjumi , kuzhine , ankes , ballkon, tualet.
Eshte i pershtatshem per banim dhe per zyra , per cfare do lloj aktiviteti,
kati perdhe i pallatit eshte ne shfrytezim  te ketij apartamenti.
Eshte leshuar me qera me kontrate shteterore
Cmimi i shitjes 57500 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme