Detajet e prones

TRS-0618-1080 Shitet vile 3 kate ne selite - Tirane

Property ID : TRS-0618-1080

Okazione 650,000 Euro euro - Vila
450 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kate ne selite
Ka nje siperfaqe trualli prej 450 m2
Baza e ndertimit 110 secili kat
Siperfaqe e viles 330 m2
Ka oborr te lire 120 m2
M e hipoteke
Kati i pare eshte i organizuar ne 1 kuzhine , soxhorno, dhome ndenje , tualet , 2 ballkone
Kati i dyte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , 1 tualet , 2 ballkone
Kati i trete eshte papafingo i organizuar ne 2 dhoma gaderobe, dhe nje soxhorno e madhe
Eshte e areduar luks me arktitekt , me sistem ngrohje me kalldaj me nafte , me kondicioner ne cdo dhome , me ambjente gjelberimi , ka gjenerator neqoftese iken energjia elektrike.
Cmimi 650.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme