Detajet e prones

TRR-0618-1044 Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate - Tirane

  • 4
  • 1
  • 2
  • 3

Property ID : TRR-0618-1044

Apartamente me qera 300 Euro muaji - Apartamente 3+1
116 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate
Ndodhet ne katin e 2-te banim ne pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Ofrohet vetem me guzhinen dhe me nje dhome gjumi
Cmimi 300 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme