Detajet e prones

TRS-0618-1098 Shitet dyqan ne nje nga rruget me kryesore te Tiranes. - Tirane

Property ID : TRS-0618-1098

Dyqane ne shitje 4,500 Euro m2 - Dyqan
398,231 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ne nje nga rruget me kryesore te Tiranes.
Me hipoteke njesi
Ka siperfaqe prej 398.23.
Eshte hapesire e madhe e gjithe siperfaqia , por mund te shfrytezohet per cdo lloj biznesi, si zyra banke, restorant, bar etj.
E gjitha si nje hapesire me vete, por edhe e ndare ne dy ambiente me siperfaqe te vecanta 239 m2 dhe 159.23m2. Sipas planimetrise.
Por duke patur fasade dhe pozicionim shume te mire ne rruge kryesore mund te ndahet edhe ne me shume ambiente.
Cmimi 4500 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme