Detajet e prones

TRS-0618-1100 Shitet toke prane liqenit artificial te tiranes - Tirane

Property ID : TRS-0618-1100

Shitje 120 Euro m2 - Toka
7500 dylym  Shto ne liste Printo

Shitet toke ne selite ne perfundim te kopshtit zoologjik
Ka siperfaqe prej  2455 m2 me certifikate
Ndodhet 1500 m larg nga qendra
Zone shum e gjelberuar , e pershtatshme per ndertim vilash , kompeks rezidencial etj.
Nuk ka ndertime te tjera rreth e rrotull , rruga eshte e asfaltuar deri ne prone
Ka dhe nje objekt,shtepi e cila eshte per legalizim eshte e organizuar ne apartament 3+1 me 3 dhoma gjumi , aneks , tualet , korridor.
Ndertohen vetem 2 kate.
Intensiteti i ndertimit 0.3%
Cmimi i shitjes 120 euro/ m2 
E pershtatshme per ndertim pallati.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme