Detajet e prones

TRS-0618-1105 Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Qemal Stafa - Tirane

  • 20
  • 23
  • 28
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-0618-1105

Apartamente ne shitje 200,000 Euro - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Qemal Stafa
Ndodhet ne katin e 10 ne nje pallat te ri me punime cilesore.
Ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, korridor dhe ballkon.
Orientimi Jug-perendim
Punimet e brendshme jane mjaft cilesore ku mund te permendim: sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner etj.
Uje te Selites dhe drita 24-h, ashensore siguri dhe administrim.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes. Parku kombetar
Me hipoteke.
Cmimi i shitjes 200.000 euro 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme