Detajet e prones

TRR-0618-1106 Jepet me qera garsoniere , ndodhet ne myslym shyri - Tirane

  • 6
  • 2
  • 3
  • 2
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-0618-1106

Qera 250 Euro muaji - Garsoniere
30 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera  garsoniere , ndodhet ne myslym shyri
Ka nje  siperfaqe prej 30 m2
Ndodhet ne katin e pare.
Eshte e mobiluar shum mire , kushte hoteli
Eshte leshuar me qera ditore
Cmimi i qerase 250 euro / muaji ( me uje , drita  dhe internet te perfshira)

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme