Detajet e prones

TRS-0618-1121 Shitet vile 3 kateshe ne Kashar - Tirane

  • 5

Property ID : TRS-0618-1121

Okazione, Shitje 190,000 Euro - Vila
6 Dhoma Gjumi5 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet toke me siperfaqe prej 1559 m2 ndodhet ne Autostrade mbrapa Neranxit.
Ne toke eshte ndertuar nje vile me baze ndertimi 110 m2
Sipefaqe totale 220 m2
Kati i pare banim me siperfaqe prej 110 m2 eshte i organizuar ne soxhorno , dhome gjumi , korridor , tualet dhe verande
Kati i dyte banim me siperfaqe prej 110 m2 eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , tualet me dritare , verande
Ka dhe oborr qe ne te ndodhet 2 dyqane me siperfaqe totale te dy 60 m2 ku njeri dyqan eshte aktivitet minimarket dhe njeri eshte furre buke , furra e bukes eshte me dru e cila ka kushtuar 15.000 euro.
Oborri eshte i rrethuar me porte me vete , parkim per disa makina .
Cmimi i shitjes me banke okazion 190.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme