Detajet e prones

TRS-0618-1125 Shitet shtepi banimi Te Plazhi Hekurudha, Durres. - Durres

  • 15

Property ID : TRS-0618-1125

Shitje 70,000 Euro - Vila

Shitet shtepi banimi ne kateshe Te Plazhi hekurudha , ne Durres
Ka tarace 138 m2,
Truall i rrethuar me oborr me blloqe betoni 408 m2.
Eshte ndertuar ne Vitin 1995.
Cmimi i shitjes 70.000 Euro. 
Shtepia dhe trualli jane me certifikate pronesie.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme