Detajet e prones

TRS-0618-1126 Shitet karburant ne Tirane , buze rruge - Tirane

Property ID : TRS-0618-1126

Shitje 400,000 Euro - Ambjente biznesi

Shitet karburant  ne Tirane , buze rruge 
Ka nje siperfaqe 600 m2,  ne gjendje pune eshte ne funksion .me te gjithe aksesoret, me dokumenta te rregullta hipotekore.
Karburanti eshte aktualisht i dhene me qera me cmim 100.000 leke me kontrate 5-vjecare dhe qeramarresi aktual ka bere nje investim prej 50.000 eurosh .
Karburanti shet 3000 litra ne dite te faturuara .
Cmimi 400.000 euro.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme