Detajet e prones

TRS-0618-1128 Shitet apartament 3 +1 tek Kullat Binjake. - Tirane

  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14
  • 17
  • 111111112
  • 111111117
  • 9

Property ID : TRS-0618-1128

Apartamente ne shitje 2,000 Euro m2 - Apartamente 3+1
153 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3 +1 tek Kullat Binjake.
Ka nje siperfaqje prej 153 m2.
Ndodhet ne katin e 7 banim dhe katin e gjashte teknik , te  nje pallati te ri
Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,2 banjo, soxhorno, 1 depo.
Me hipoteke , aktualisht eshte i leshuar me qera per zyra
Orientimi eshte lindje-jug-perendim
Cmimi 2000 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme