Detajet e prones

TRS-0618-1130 Shiten 2 Garsoniere Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRS-0618-1130

Apartamente ne shitje, Shitje 65,000 Euro - Garsoniere
41.5 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shiten 2 Garsonjere ne Myslym Shyri 
Ndodhen ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati egzistues pa ashensor
Secila prej prej garsoniereve ka nje siperfaqe prej 41.5 m2
Me hipoteke
Cmimi i shitjes  65000 euro 

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones
Dokumentat e Prones

Prona te ngjashme