Detajet e prones

TRS-0618-1133 Shitet Biznesi i nje Bari Tirane - Tirane

Property ID : TRS-0618-1133

Shitje 80,000 Euro - Bar

Shitet biznesi i nje bari i cili ndodhet ne nje kompleks banimi mjafte te populluar dhe prane saj ka dhe shume institucione private.
Biznes i ngritur prej vitesh.
Me siperfaqe te brendshme 40 m.siperfaqe e jashtme 150 m e cila nga keto 65m pagujen ne bashki.qeraja e mabjentit 353€. bashke me pjesen jashte ne total 600€.xhiro ditore 40 000 leke te reja.nje pjesa e jashtme 80 m eshte e rrethuar me xhama dhe xhelatine e cila eshte fonksunale edhe gjate dimirt.kontrat e e qirase eshte 10 vjecare.ambjenti mund te punohet sic eshte ne bashkpunim francaiz me emrin e nje kompanie te njohur.
Jepet me ose dhe pa emrin e kompanise.
Ka nje investim fillaster prej 74 mije euro.
Investimi bashke me biznesin shitet 80000 €.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme