Detajet e prones

TRS-0618-1135 Shitet vile tek rruga Papa Gjon Pali II - Tirane

Property ID : TRS-0618-1135

Shitje 1,600,000 Euro - Vila
360 m22 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile tek rruga Papa Gjon Pali II, tek rruga qe eshte piceri Era
Vila ka nje siperfaqe trualli prej 360 m2
Siperfaqe nderimi 140 m2
Kati i pare me nje siperfaqe prej 140 m2 eshte lokal ne gjendje pune per restorant , bar kafe me 2 shkalle poshte me ndricim natyral
Ka nje verande me siperfaqe e 110 m2
Ka dhe nje magazine 25 m2 , 2 tualete
Ka 3 vende parkimi
Gjithashtu ka dhe verande nga mbrapa me siperfaqe prej 110m2
Aktualisht eshte ne gjendje pune me te gjitha paisjet e nevojeshme
Cmimi i shitjes 1.6 milion euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme