Detajet e prones

TRS-0618-1137 Shitet trall ne Lunder -sauk - Tirane

Property ID : TRS-0618-1137

Shitje 250,000 Euro - Toka

Shitet tuall ne lunder- sauk , Prane unazes se re qe lidhet me uzinen traktori dhe rrethrrutullimin e Shkozes. 500 larg TEGUT.
Ka njolle nderitmi 2700 m2 me hipoteke truall
Buze rruge kryesore , 32 m larg nga rruga
Gjendja fizike 3300 m2.
Cmimi i shitjes 250.000 euro.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme