Detajet e prones

TRS-0618-1141Shitet apartament 2+1 tek ish statcioni i Funidit i Tiranes se re - Tirane

  • 050420101016
  • 050420101017
  • 050420101018
  • 050420101010
  • 050420101011
  • 050420101012
  • 050420101013
  • 050420101014
  • 050420101015

Property ID : TRS-0618-1141

Shitje 80,000 Euro 80 - Apartamente 2+1
m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 tek ish statcioni i Funidit i Tiranes se re , me pamje nga rruga kryesore
Ka nje siperfaqe prej 80 m2,
Ndodhet ne katin e 2,
Eshte i pajisur me hipoteke
Eshte i organizuar ne soxhorno ,ambjent gatimi , dy dhoma gjumi , tualet , ballkon
I rikonstruktuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore.
Cmimi i shitjes 80.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme