Detajet e prones

TRS-0618-1142 Shitet Shtepi Private ne Sauk - Tirane

Property ID : TRS-0618-1142

Shitje 250,000 Euro - Vila

Shitet shtepi private 1 kateshe ndertuar brenda nje trualli 1400 m
Siperfaqja e nderteses 115 m2 SAUK
Eshte e organizuar soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , ka verande rreth e rrotull,
Me dokumenta dhe trualli dhe shtepia
Ka bodrum  qe eshte i  banueshem dhe ka 2 dhoma dhe tualet, aktualisht eshte e leshuar me qera.
Cmimi I Shitjes 250.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme