Detajet e prones

TRS-0618-1144 Sitet vile 3 kateshe ne durres - Tirane

 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.42(3)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.44
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.44(3)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.44(2)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.44(1)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.43
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.43(4)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.42(2)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.42
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.43(1)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.43(2)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.43(3)
 • WhatsApp Image 2018-09-26 at 13.48.42(1)

Property ID : TRS-0618-1144

  157,000 Euro - Vila
135 m26 Dhoma Gjumi6 Tualet  Shto ne liste Printo

Sitet vile 3 kateshe ne durres
300 metra katror truall
3 kate nga 135 metra katror
Me hipoteke , dokumenta te rregullta
Kati pare ka 2dhoma gjumi 1tualet dhe nji soxhorno te madhe
Kati dyte ka 2dhoma gjumi nje tualet guzhine e ka vec dhe soxhorno te madhe
Kati tret ka 2dhoma gjumi 2 tualete dhe nji soxhorno te madhe te tre katet kane veranda te madhe nga 2 anet e viles
Kati pare eshte i mobiluar ne menyre moderne
Kati dyte eshte i mobiluar shum mire , me te gjitha te reja
Kati tret eshte i perfunduar por eshte i pa mobiluar
Rruga per te shkruar te vila eshte e shtuar , ka vende me gjelberim dhe uje 24 ore .
Cmimi i shitjes 157. 000 mije euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme