Detajet e prones

TRS-0618-1145 Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit - Tirane

 • 19
 • 1
 • 3
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 12
 • 13
 • 14
 • 17

Property ID : TRS-0618-1145

Shitje 136,000 Euro - Apartamente 2+1
90.1 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1, tek rruga e elbasanit , prane ambasade Amerikane dhe Parkut kombetar
Ka nje siperfaqe prej 90, 1 m2 me hipoteke + 6,93 m2 ambjentet e perbashketa
Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 10 katesh.
Ka nje mobilim shume te mire dhe punime ekstra.
Orientimi lindje-jug-perendim.
Pozicionimi apartamentit shume i qete dhe pamje panaromike.

Jepet me qera 400 euro/ muaji
Cmimi  136.000 euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme