Detajet e prones

TRS-0618-1146 Shitet magazine ne rrugen e kavajes ne segmentin 21 dhjetori-Misto Mame - Tirane

  • 1
  • 2

Property ID : TRS-0618-1146

Shitje 650 Euro - Magazine
1227 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet magazine ngjitur me Karburantin Gulf te Amerikan 3
Ka siperfaqe trualli prej 1227m2, ku 915.57 m2 jane ndertim magazinash .
Eshte me 3 certifikata pronesie trualli me vete dhe 2 certifikata ,njera 473.27 dhe tjetra 478.3 .
Siperfaqja totale e magazines me dokumenta pronesie eshte 915.57 m2, por ne fakt magazine eshte e ndertusar ne te gjithe siperfaqen e truallit prej 1227 m2dhe sheshpushimi mund te krijohet brenda magazinave .
Eshte mundesia e qarkullimit te maunes me nje porte hyrese dhe nje porte dalese direct ne rruge kryesore .
Ka lartesi optimale per magazinim te cdo lloj malli.
Magazina per momentin eshte e dhene me qera dhe eshte ndare ne 2 ambjente .
Bleresi I mundshem mund te shfrytezojne njeren nga magazinat dhe tjetren mund ta lere me qera ose mund ta shfrytezojne te gjithen ,shitesi ka rene dakord me qeraxhinjte (jane 2 ortake ) qe ta lirojne menjehere ambjentin .
Eshte me sistem ndricimi , zjarri , sistem alarmi etj
Ndodhet te ish magazinat e vjetra te Misto Mames , ne segmentin Tirane-Kombinat .
Ka akses shume te mire me rrugen nacionale Tirane-Kombinat dhe me autostraden Tirane-Durres nga Yzberishti duke shmangur trafikun me qendren e Tiranes .
Ka qene e leshuar me qera 2000 euro/ muaji por eshte ulur ne cmimin 1500 euro per shkak te situates .
Me rivleresim
Cmimi ka qene 800.000 euro ,eshte ulur ne 650.000 euro .
Cmimi 650,000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme