Detajet e prones

TRS-0618-1152 Shitet apartement 1+1 te komuna e Parisit - Tirane

Property ID : TRS-0618-1152

Apartamente ne shitje, Shitje 850 Euro m2 - Apartamente 1+1
95 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartement 1+1 te komuna e Parisit
Ka nje siperfaqe prej 95 m2
Ndodhet ne katin e 8 banim
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 1 dhome gjumi , tualet me dritare , 2 ballkon2
Ka orientim Jug-lindje -perendim
Dhoma e gjumit ka pamje nga lindja
Dhoma e gjumit dhe ballkoni kane pamje nga Stadiumi Dinamo
E kap dielli gjate gjith dites
E mobiluar ne menyre bashkekohore
Cmimi 850 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme