Detajet e prones

TRS-0618-1160 Okazion!!!Shitet apartament 1+1 ne tirane te re , midis shkolles Deshmoret e Lirise dhe Petro Nini Luarasi - Tirane

  • 1
  • 6
  • 7 - Copy - Copy
  • 7 - Copy
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Property ID : TRS-0618-1160

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 62,500 Euro - Apartamente 1+1
50 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne tirane te re , midis shkolles Deshmoret e Lirise dhe Petro Nini Luarasi Rruga Zef Juban
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim por edhe per investim zona ne te cilen ndodhet apartamenti rrethohet nga biznese te ndryshme private por edhe publike nga qendra tregtare ndodhet shum prane me fakultetin e juridikut dhe me qendren gjethashtu shume prane edhe me liqenin e tiranes. Aaprtamentu eshte nje mundesi shume e mire investimi per ta shfrytezuar per qeradhenie per zyra ose biznese te ndryshme por edhe per banim pasi lokacioni e ben shume te favorshem.
Ka nje siperfaqe prej 50 m2
Ndodhet ne katin e 2 me ashensor
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Cmimi i shitjes super okazion ishte 69.000 euro ulet deri ne 62500 euro cmim ky deri ne fundvit.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme